Usługi

Oferujemy bardzo szeroki zakres usług w branży metalowej na wysokim poziomie, m.in cięcie blach maszynami CNC – sterowanymi numerycznie – zarówno metodą plazmową jak i laserem, gięcie na prasach do 380T. Przygotowujemy projekty CAD zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Cięcie piłą taśmową

W naszej ofercie znajduje sie również cięcie pakietów piłą taśmową.

Tłoczenie na prasach

Oferujemy tłoczenie oraz wykrawanie na prasach mechanicznych i hydraulicznych do 380 T i 4,85 długości  - prasa krawędziowa. Posiadamy szeroką gamę własnych narzędzi,  przygotowujemy je również we własnym zakresie zgodnie z zapotrzebowaniem.

Gwarantujemy powtarzalność i dokładność wykonanych tłoczeń i wykrojów.

Kup teraz

Opracowanie dokumentacji CAD

Naszym klientom oferujemy przygotowanie projektów inżynierskich CAD w oparciu o przedstawioną dokumentację, konspekt czy nawet gotowy element. Taka dokumentacja jest podstawą do dalszych prac na maszynach sterowanych numerycznie.

Cięcie laserem

Oferujemy wykrawanie blach do grubości 10 mm laserem TRUMPF sterowanym numerycznie. Wielkość stołu 1500 x 3000 mm. Przygotowujemy oprogramowaniedo cięcia w oparciu o przedstawioną dokumentację lub pliki typu CAD. Opracowujemy również projekty  inżynierskie w oparciu o konspekty i uzgodnienia. Cięcie laserem gwarantuje wysoką jakość obróbki i precyzję wykonania.

Spawanie TIG i MIG

Oferujemy spawanie zarówno  w osłonie argonu (metoda TIG)   jak i tradycyjną metodą MIG.

Cięcie plazmowe i tlenowe

Posiadamy w ofercie również cięcie metodą plazmową lub tlenem na portalu CNC. Wielkość stołu 2000 x 3000 mm. Maksymalna grubość cięcia plazmą 16 mm , gazem do 150 mm.

Przygotowujemy oprogramowanie do cięcia w oparciu o przedstawioną dokumentację papierową lub komputerową - pliki typu CAD. Opracowujemy również projekty  inżynierskie w oparciu o konspekty i uzgodnienia.

Cięcie blach sterowane cyfrowo pozwala na precyzję wykonania oraz dowolność kształtu cięcia.

Napisz do nas!

Kontakt