Usługi

Oferujemy bardzo szeroki zakres usług w branży metalowej na wysokim poziomie, m.in cięcie blach maszynami CNC – sterowanymi numerycznie – zarówno metodą plazmową jak i laserem, gięcie na prasach do 380T. Przygotowujemy projekty CAD zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Cięcie plazmowe i tlenowe

Posiadamy w ofercie również cięcie metodą plazmową lub tlenem na portalu CNC. Wielkość stołu 2000 x 3000 mm. Maksymalna grubość cięcia plazmą 16 mm , gazem do 150 mm.

Przygotowujemy oprogramowanie do cięcia w oparciu o przedstawioną dokumentację papierową lub komputerową - pliki typu CAD. Opracowujemy również projekty  inżynierskie w oparciu o konspekty i uzgodnienia.

Cięcie blach sterowane cyfrowo pozwala na precyzję wykonania oraz dowolność kształtu cięcia.

Spawanie TIG i MIG

Oferujemy spawanie zarówno  w osłonie argonu (metoda TIG)   jak i tradycyjną metodą MIG.

Cięcie laserem

Oferujemy wykrawanie blach do grubości 10 mm laserem TRUMPF sterowanym numerycznie. Wielkość stołu 1500 x 3000 mm. Przygotowujemy oprogramowaniedo cięcia w oparciu o przedstawioną dokumentację lub pliki typu CAD. Opracowujemy również projekty  inżynierskie w oparciu o konspekty i uzgodnienia. Cięcie laserem gwarantuje wysoką jakość obróbki i precyzję wykonania.

Tłoczenie na prasach

Oferujemy tłoczenie oraz wykrawanie na prasach mechanicznych i hydraulicznych do 380 T i 4,85 długości  - prasa krawędziowa. Posiadamy szeroką gamę własnych narzędzi,  przygotowujemy je również we własnym zakresie zgodnie z zapotrzebowaniem.

Gwarantujemy powtarzalność i dokładność wykonanych tłoczeń i wykrojów.

Opracowanie dokumentacji CAD

Naszym klientom oferujemy przygotowanie projektów inżynierskich CAD w oparciu o przedstawioną dokumentację, konspekt czy nawet gotowy element. Taka dokumentacja jest podstawą do dalszych prac na maszynach sterowanych numerycznie.

Cięcie piłą taśmową

W naszej ofercie znajduje sie również cięcie pakietów piłą taśmową.

Kup teraz

Napisz do nas!

Kontakt